Natalijaa17

Natalijaa17 képe
Csatlakozott
19.04.2016
Csoport
Super Member
Pontok
2499
Contribution
248 translations, thanked 22 times, solved 2 requests, helped 2 members
Nyelvek
Contact Me

248 translations posted by Natalijaa17RészletekÖsszes fordítás

ElőadóFordításNyelvekHozzászólásokInfoInfo
Lana Del ReyНадежта е опасна работа за жена како мене да ја имам - но ја имам Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyMariners Apartment Complex Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЛолита Angol → MacedónAngol → Macedón
MadonnaТи мораш да ме сакаш Angol → MacedónAngol → Macedón
Emile HaynieЧекам за живот Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyОслободи се Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyПромена Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del ReyХероин Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyУтре никогаш не дојде Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyУбави луѓе, убави проблеми Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКога светот беше во војна, ние продолживме да танцуваме Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБог ја благослови Америка - И сите преубави жени во неа Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКоачела - Вудсток во мојата глава Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВо моите чувства Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyГрупна љубов Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТипично Лето Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБел Мустанг Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЦреша Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del Rey13 Плажи Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЉубов Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЛебедова песна Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del Rey24 Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyBurnt Norton (Interlude) Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyОбратна страна Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyДали ова е среќа Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyДругата жена Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВози Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyОгнена желба Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБел Ер Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБогови и чудовишта Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЕлектрично тело Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКола Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del ReyТоа е она што не прави девојки Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyРози Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТвоја девојка Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВашиот бенд е во бес Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТи, господине Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del ReyДа за рајот Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del ReyWayamaya Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВистинска љубов на страната Angol → Macedón
thanked 1 time
Angol → Macedón
thanked 1 time
Lana Del ReyНема за што да се извинуваш Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТинејџерска пустелија Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСупер филм Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЧудна љубов Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyНекои работи остануваат долго време Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyОтпорност Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСтави ги усните заедно Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyИгралиште Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЕднаш во сонот Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyПовеќе планини Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЖивотот е убав Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyПушти ја мојата коса надолу Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyНекако без среќа Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЏими Гнеко Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВо Венди Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyВо сонцето Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБев на лош пат Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСакам Се Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyИзлегување Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСеуште го сакам Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyМожам да летам Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЖешко, жешко, жешко Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyХавајски Тропик Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyМрачен Рај Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyИзлегување наоколу Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyGreenwich Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyДевојката што си замина Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyНапиј се Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКинески порцелан Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКриминалците го водат светот Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЦрешови цветови Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТе фатив, дечко Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyC U L8R Alligator Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyBollywood Hawaii Angol → Macedón1Angol → Macedón
Lana Del ReyВиулици Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyГолеми Очи Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyНајдобар американски рекорд Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyBentley Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЗад затворени врати Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБиди мој татичко Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyББМ Душо Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСлатка љубов Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЦела насмеана Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyПаметњакович Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСтави ме во филм Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСјајни светла Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБлагајнички блузој Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyПодигни ме Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyМотел на сирените Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyСкок Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЗа К втор дел Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyБаба Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyОх, кажи дали гледаш Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyКралица на бензиската станица Angol → Macedón1Angol → Macedón
Lana Del ReyУморена од пеење блузој (тажни песни) Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyТелевизиско небо Angol → Macedón1Angol → Macedón
Lana Del ReyОх, душо Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyЦрно-бел телевизор Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyДали е погрешно Angol → MacedónAngol → Macedón
Lana Del ReyУбав играч Angol → MacedónAngol → Macedón

Pages