Zaimina Vasjari - nje me pak e nje me shume

Advertisements
Albán

nje me pak e nje me shume

I maskuar je gjithmon
e verteta te mundon
nuk pendohesh por e ndjen
me ke humbur dhe nuk me gjen
te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj
 
REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shume
do te gjej nje dashuri sje vetem ti sje vetem ti
 
Kűldve: _SaRa_ Péntek, 01/01/2010 - 00:00
Last edited by phantasmagoria on Szombat, 25/02/2017 - 18:09
Köszönet

 

Advertisements
Videó
Translations of "nje me pak e nje me ..."
Zaimina Vasjari: Top 3
Hozzászólások