Notis Sfakianakis - De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι) (traduzione in Albanese)

traduzione in Albanese

Nuk kam nevoje per ty

Versioni: #1#2
Fiksova figuren tende dhe ika perseri,
me kujtimin tend u enda neper rrugica,
u mora ere flokeve te zeza kacurrela dhe
e lashe dhimbjen te me torturonte mua.
 
Nuk kam nevoje per ty, nuk kam…
dua te kaloj i vetem neper semafore
Nuk kam nevoje per ty dhe s’dua t’ja di
se ne cilen rrugice drita e mengjesit do te me gjeje mua.
 
Tani po flas per ty e ti je shume larg
doja te te prekja ty dhe nje here te vetme
nese do te kthehesha te te shihja ty perseri
te degjoja dhe njehere zerin tend te kendonte per mua…
 
Postato da Translator44 Sab, 17/03/2012 - 02:04
Greco

De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι)

Altre traduzioni di “De Se Hreiazomai (Δε...”
Albanese Guest
AlbaneseTranslator44
See also
Commenti fatti