Alicia Keys - Doesn't mean anything (traduzione in Albanese)

traduzione in Albanese

Nuk do te thot asgje (Ska me vlere)

Enderojsha qe isha nje milionere,pa asnje kujdes
por nese i shikoj enderat e mia,dhe ti nuk je ne te
Sepse mori fund,kjo nuk eshte e drejte,shpirt
Me mire te jem nje grua e varfer dhe te jetoj ne rruge
Pa ushqim per te ngrene
Sepse nuk dua askend
Nese duhet te qaje
Sepse gjithcka merr fund kur thua lamtumire
 
Pernjehere,i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe nuk te kam
Prej se largu,e kisha pershtypjen qe i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe ty nuk te kam
 
Tani e shoh veten nga pikpamjet e ndryshme
Sesht qudi
Te jesh vetem te bene te realizojsh
Kur gjithcka mbaron,te gjitha gjerat ne dashuri jan te drejta
Duhet te isha aty,duheshte te isha aty
Duheste,duheshte
 
Pernjehere,i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe nuk te kam
Prej se largu,e kisha pershtypjen qe i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe ty nuk te kam
 
E di qe te kam larguar
Cka mund te beje qe ta shpetojm dashurine tone
Merri keta gjerat materiale
Qe skane vlere
Sepse vetem ty te dua
 
Pernjehere,i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe nuk te kam
Prej se largu,e kisha pershtypjen qe i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe ty nuk te kam
(duhet te isha aty,duheshte te isha aty)
 
Pernjehere,i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe nuk te kam
Prej se largu,e kisha pershtypjen qe i kisha te gjitha
Por asgje ska me vlere,tani qe ty nuk te kam
 
Postato da dj_arber Gio, 17/11/2011 - 19:16
Aggiunto su richiesta di tishy2
Inglese

Doesn't mean anything

Commenti fatti