Pubblicità

Lindita - Botë

  • Artista: Lindita
  • Album: Eurovision Song Contest 2017
  • Traduzioni: Bulgaro, Croato, Francese, Giapponese, Greco, Inglese, Italiano, Macedone, Montenegrino, Rumeno, Russo, Serbo #1, #2, Spagnolo, Tedesco, Turco, Ungherese
Albanese
A A

Botë

Jemi pranë, dhe larg
Po më ngel në fyt çdo fjalë
Unë dhe ti, shumë ne ngjajmë
Sa vështirë për ne me falë
 
Ahhhh, sëmundje që shërim nuk ka
Ahhhh, ndjej se zemra po më ndal
 
Këtë realitet, ne e zgjodhëm vetë
S'mundem as të fle, të gjata janë këto netë
Njoha vetëm dhunë, kur do të ketë një fund
Jetë e rëndë si plumb, se po çmendem unë
Ohhhh
 
Sa shumë lotë, sa shumë dhembje në këtë botë
Jo më s'mund të duroj, do të doja t'jem më e fortë
 
T'jemi bashkë ne më të fortë
Ohhhh
T'jemi bashkë ne më të fortë
Ohhhh, ohhhh, ohhh
 
Jooooooo (Sa shumë lotë, sa shumë dhembje në këtë botë)
 
Oooooooo (Jo nuk mundem të duroj, do të doja t'jem më e fortë)
 
Sa shumë lotë, sa shumë dhembje në këtë botë
Jo nuk mundem të duroj, do të doja t'jem më e fortë
 
Postato da TheWordyBirdy31800TheWordyBirdy31800 Sab, 24/12/2016 - 15:34
Ultima modifica Miley_LovatoMiley_Lovato Lun, 27/02/2017 - 17:45
Commenti dell’autore:

teksti: Gerald Xhari
muzika: Klodian Qafoku
orkestrimi: Klodian Qafoku

Grazie!

 

Pubblicità
Video
Commenti fatti