Pubblicità

Lindita - Kohen do ta Ndal

  • Artista: Lindita
  • Traduzioni: Inglese
Albanese
A A

Kohen do ta Ndal

Qelli u errsu planetet jon afru
meteoret kan fillu zjarr me lshu
mka humb ekuilibri drejt nuk mund te rri
koha po mbaron hiq nuk ka ransi
toka fort po dridhet kshtu po na pelqen eej
t'neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaroon
du me u'qmend se askush s'paragjykon
 
Ah
i mbylll syt nje perjetsi
Ah
Are you ready for this?
 
Refren (×2):
Jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal
 
Toka fort po dridhet kshtu po na pelqen ej
t'neserme nuk ka hiq nuk po na vjenn
eedhe pak minuta gjithqka po mbaron
are you ready for this
 
Refren (×4):
Jo aspak nuk pendohemm
mos me merrni per te marr
per asgje nuk mendohem dhe
kohen do ta ndal
kohen do ta ndal
 
Postato da Zarina01Zarina01 Ven, 03/03/2017 - 07:40
Grazie!

 

Pubblicità
Video
Traduzioni di “Kohen do ta Ndal”
Lindita: 3 più popolari
Commenti fatti