Majk - Sa gjynah

広告
アルバニア語
A A

Sa gjynah

[Majk:]
Bella, oh bella
sa kam andrru me t'pa ty
n'vello, oh bello
une dua me t'marr
ty me vello t'bardh
sa kam andrru une per ty
per nji moment u ndam
mo kurr nuk u pam
e endrrat mbeten n'gjys
 
Ah sa po m'vjen mu inati
kshu mes neve e deshi fati
s'mujta me ty kurr me bo une paqe
ika e t'lash me lot n'faqe
dhe zemra vajton
edhe pse syni s'loton per ty jo
njerin qe deshta mas shumti deri dje
jo sot nuk e njoh
 
[Ref.:]
A sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
A sa gjynah per ket dashni
 
[Butrinti:]
S'po du me t'lan n'faj, n'faj
as ti mos um le n'faj, n'faj
garant ti tu plas n'vaj n'vaj
e ndezi qirin edhe bye bye
um fal nese s'ti kom plotsu kejt deshirat
S'jena bashk ti deshiroj mat mirat
e kto gjynahe shpresoj kan mi la shirat
veq per ty pi djeki drandafilat
 
Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime
Uh nanana sa gabime
Uh nanana zemra ime
 
[Ref. Bashke:]
A sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
Sa gjynah per ket dashni
Sa gjynah, sa gjynah
A sa gjynah per ket dashni
 
日, 07/04/2019 - 13:07にLobuśLobuśさんによって投稿されました。
投稿者コメント:

Written by Majk & Butrint Imeri

ありがとう!9回ありがとうと言われました

 

広告
ビデオ
コメント