Blero - Te Dua

Advertisements
알바니아어

Te Dua

Me lere ti prek floket
Ngadale tet ledhatoj
Me lere ta them nje fjale
Tet t'them qe te dashuroj
 
Mos i hap krahet qe te fluturojsh
Hapi krahet tash te me perqafo
Un nuk levizi do t'jam si akull i ngrit
Afrohu ti puth buzet ta shuaj ket deshire
 
Te dua shume te dua
Per ty e fali jeten
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen
 
Prane meje ulu
Ketu jam po t'pres
Eja tash ti zemra ime
Mos me le qe te vdes
 
Afrohu ngadale'dal ti dhe me fal ngrohtsi
Qendro me mua sonte nuk do t'pendohesh ti
Afrohu sa me afer n'sy mua me shiko
Te lutem me thua nje fjale me thua qe me do...
 
Te dua shume te dua
Per ty e fali jeten
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen
 
Te dua shume te dua (te dua)
Per ty e fali jeten (per ty e fali jeten)
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen
 
투고자: atomin, 月, 09/01/2012 - 13:39
고마워요!

 

Advertisements
영상
Blero: Top 3
『Te Dua』의 번역에 협력해주세요
코멘트