Notis Sfakianakis - De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι) (알바니아어 번역)

알바니아어 번역

Nuk kam nevoje per ty

Versions: #1#2
Fiksova figuren tende dhe ika perseri,
me kujtimin tend u enda neper rrugica,
u mora ere flokeve te zeza kacurrela dhe
e lashe dhimbjen te me torturonte mua.
 
Nuk kam nevoje per ty, nuk kam…
dua te kaloj i vetem neper semafore
Nuk kam nevoje per ty dhe s’dua t’ja di
se ne cilen rrugice drita e mengjesit do te me gjeje mua.
 
Tani po flas per ty e ti je shume larg
doja te te prekja ty dhe nje here te vetme
nese do te kthehesha te te shihja ty perseri
te degjoja dhe njehere zerin tend te kendonte per mua…
 
투고자: Translator44, 土, 17/03/2012 - 02:04
그리스어

De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι)

"De Se Hreiazomai (Δε..."의 다른 번역
알바니아어Translator44
See also
코멘트