Reclame

Please help to translate "Me e forte se kurre"

Albanees
A A

Me e forte se kurre

Jo nuk jam, Tani si me pare
Ika larg asgje me s'mund t'me ndale
Jo me ty,Nuk te perkas
t'me lendosh s'te jap me asnje rast
 
Rrugen time e gjej vete
Nuk me duhesh me ne jete
E lire dua te jem .....
 
Me ty, Humba drejtpeshimin
Me ty yeah,Njoha veq trishtimin
 
Ref:
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah yeah
Gjithqka mbaroi.....
 
Jo mos thuaj,Ti me fal
S'dua te ndegjoj me asnje fjale
Ne kete bote nuk je vec ti
Kam nevoje per dashuri, Jo me s'ka rendesi
 
Ref :
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah
Me ty mbaroi...............Yeah yeah yeah yeah
 
Reacties