A cena dai tuoi (tłumaczenie na albański)

Reklamy
tłumaczenie na albańskialbański
A A

per dreke te te tute

eh eh eh oh
eh eh eh eh
 
kam ankth tashme ne 6
sepse sonte do te me cosh te te tute
the qe duhet tiu drejtohem me ju
sepse jane me te vjetren
Jane ne mesjete ?
 
Ok,hyj , Emiliano gezohem
babai jot me ftoi te ulem
me pas thote qe vajza ime me ka thene per ty dhe per biznesin tend te kafese ne Saint Tropez
 
te shikoj ne menyre :eh?
cfare i ke thene per mua ?
nuk e dine qe mbeshtetem ne rap
nderkohe mamaja jote me shikon tatuazhet
pyes veten nese e di qe poshte kam edhe me shume
 
me pas me pyet : ben sport ?
nga je?
ku jeni takuar ti dhe ajo?
i them ne koncertin e Lana del rey
edhe nese ishim te dy te pire dhe flisnim percart
 
Nuk dine asgje per ne
per ate qe do ti ,ate qe do ti
babai yt te shikon si te ishe shenjtore c'eshte kjo?
cfare mendon se bejme kur fle te une eh?
 
RIT JAX
neser ne darke vi per dreke nga te dute
Cfare u ke thene dhe cfare dine per ne
duan nje djale me shik
me nje diplome dhe nje pune po ti te pelqen keshtu
 
Ndoshta por nuk iu pelqej atyre ,jo jo ,eh eh eh oh
nuk iu pelqej atyre,jo jo, eh eh eh eh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo, eh eh eh oh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo ,eh eh eh eh
 
shikoj qe yt ate nuk me ofron per te pire
e marr une veren dhe mbush goten
sa me shume shkon poshte aq me pak ankth kam
keshtu filloj ti drejtohem tet eti me ti
 
Mik ,degjo sinqerisht me vjen keq
vajza jote te ka thene shume budallalleqe
Ne Saint Tropez nuk kam qene kurre
Kafene se pi as ne Vimercate
 
Qeni juaj qimedredhur ma shpif
kam dy pitbull ne kopesht
bejne roje sepse ku jetoj
nese me hyjne hajdutet i gjuaj i pari
 
nuk jam nje dhender per ju
keni ngecur me nje bad boy
nuk mund te jem dakord sepse nuk me pelqeni dhe nuk ju pelqej
 
tani babi jot doli jashte vetes
mamaja jote thote dil jashte qe ketu
une dal jashte per ty, e di por neser do te hame te te mite
 
("Oh, jingle bells, jingle bells,
Jingle all the way,
Oh, what fun it is to ride
In a one horse open sleigh!
Jingle bells, jingle bells,
Jingle all the way,
What fun to ride and sing
In a one horse open sleigh!
 
Dashing through the snow
In a one horse open sleigh...")
 
RIT JAX
neser ne darke vi per dreke nga te tute
Cfare u ke thene dhe cfare dine per ne
duan nje djale me shik
me nje diplome dhe nje pune po ti te pelqen keshtu
 
Ndoshta por nuk iu pelqej atyre ,jo jo ,eh eh eh oh
nuk iu pelqej atyre,jo jo, eh eh eh eh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo, eh eh eh oh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo ,eh eh eh eh
 
e di pse iu pelqej vajzave dhe aspak prinderve ?
nuk kam nje pozicion por di shume pozicione
ju keni 4 recesione , une te pakten kam kenget
por paga eshte me e mire se nje diplome e Bocconi
 
prandaj nuk iu pelqej atyre
no no ,eh eh eh oh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo , eh eh eh eh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo , eh eh eh eh
nuk iu pelqej atyre ,jo jo , eh eh eh eh
 
Udostępniono przez denidadenida dnia pt., 31/08/2018 - 22:32
włoskiwłoski

A cena dai tuoi

Więcej tłumaczeń piosenki „A cena dai tuoi”
albański denida
Emis Killa: Najbardziej popularne 3
Moje komentarze