Show Me the Money 10: Contestants

Stworzone przez Δήμητρα Κου. dnia 17 paź. 2021 | Ostatnio edytowano przez Δήμητρα Κου. dnia 06 li. 2021
Show Me the Money 10: Contestants

The tenth season of the series Show Me the Money premiered on October 1, 2021.

Judges:

  • Gray x Mino,
  • Zion.T x Slom,
  • Yumdda x Toil,
  • Gaeko x Code Kunst.

Zobacz też: Show Me the Money: Contestants - Discography

1. Damndef Artysta

He was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Do It

2. Huh Inchang Artysta

He was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

3. Hotchkiss Artysta

He was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

4. IndEgo Aid Artysta

He was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  고등어곡명파래Last Love Song

5. QDR Artysta

He was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Thank Q꿈 (kkum)

6. Yuk JiDam Artysta

She was eliminated in the preliminary round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Język:  koreański

Popular song:  심장 (Heart)

7. Anngyeungjaebee Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

8. Aphelia Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Summer Madness

9. Chan Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  R&B/soul

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  Answer meANYMOREBad Habit

10. Daily Wave Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Take It Away

11. Eugene Cha Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

12. Feless Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Drowning

13. Gonhills Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Język:  angielski

Popular song:  Big Tree (Remix)

14. greenbeige Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

15. Hijvc Kid Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Rubber Bands

16. Implanted Kid Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Język:  koreański

17. Johny Kwony Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski, chiński

18. Louis Kid Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Chicken Wing4ever Young

19. Loxx Punkman Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  theArtoFViolenCeasuKathE feAR

20. Marvel. J Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

21. Enchovi Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Jekyll & Hyde

22. Nudeboi Seo Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  I don't know babyRun awayTrip

23. Padi (South Korea) Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  HAHAHOHO

24. SEOMINGYU Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  ConfusionDROPIN MOREOn (Intro)

25. SPARKY Artysta

She was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

26. TAN (South Korea) Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  I don't care

27. TimeFeveR Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

gatunki:  hip-hop/rap, R&B/soul

Języki:  koreański, angielski

28. Terry Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

gatunki:  hip-hop/rap, pop

Języki:  angielski, koreański

29. TRILLA GANG Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Stay FineI'm not niceCOCKY

30. views in i Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

31. Woo Jay Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  It's the day

32. WuJee Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

33. Yes Junior 24 Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Finesse In Ma Room

34. YEYEBEEN Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  백설 (baegseol)We

35. YoBoy Artysta

He was eliminated in the 2nd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

36. Ja Mezz Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Good vs. EvilMAMA 2Michael Angelo

37. JI CHANEL Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  IF iCOOL & DRYWEIRDO

38. Kanto Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Języki:  koreański, angielski

39. Lil Sunder11 Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  NightmareWith youLostworld

40. Posadic Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  SMOKECockiBig Shot

41. SUHWAN Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Till I Gone

42. Sycho Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

43. XINSAYNE Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  Welcome

44. Yankie Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Język:  koreański

Popular song:  1225

45. YANU Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  FREQUENCYUPPERSIDESHAWTY

46. Z.flat Artysta

He was eliminated in the 3rd round

Kraj:  Korea Południowa

gatunki:  hip-hop/rap, pop

Języki:  angielski, koreański

47. Blase (South Korea) Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Pasta!RAIN MANSPIT!

48. Choo Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

gatunki:  hip-hop/rap, pop-rock

Języki:  koreański, angielski

49. James An Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

50. kitsyojii Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

51. OHIORABBIT Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

52. PULLIK Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

53. Raphael (South Korea) Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular song:  MAMBA 8

54. San E Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski, rosyjski

55. T-CO Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  AloneSMILEWay

56. Yonge Jaundice Artysta

He was eliminated in the 4th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

57. A-Chess Artysta

He was eliminated in the 5th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Język:  koreański

Popular songs:  Mad Real검은띠 (geom-euntti)

58. Ahn Byeong Woong Artysta

He was eliminated in the 5th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

59. Unofficialboyy Artysta

He was eliminated in the 5th round

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  안녕 (annyeong)ackermannflow

60. 365Lit Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  IN A ROWBiscuit freestyleDRILL SHIT

61. Anandelight Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

62. Basick Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

63. BE'O Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  문득 (mundeug)BAD LOVEBrand

64. Don Mills Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

65. Geegooin Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

66. Gwangil Jo Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

67. Khakii Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  LOSTBASSLAZY

68. Koonta Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Języki:  koreański, angielski

69. Mac Kidd Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

70. Mudd the student Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański

Popular songs:  Field TripOff Road JamShepherd Boy

71. Northfacegawd Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

72. Ourealgoat Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

73. SINCE Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

74. sokodomo Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  angielski, koreański, japoński

Popular songs:  MMFUNKY DONEGO

75. Tabber Artysta

Kraj:  Korea Południowa

Kategoria:  hip-hop/rap

Języki:  koreański, angielski

Popular songs:  Honey!Look At MyLike A Vampire

Moje komentarze