tekst Pa ty (Remix)

angielski, Albanian (Gheg)
angielski, Albanian (Gheg)
A A

Pa ty (Remix)

(Ty) Pa ty, pa ty
Krejt shpirti m'u ka thy, pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
Un' sonte s'po muj, pa ty, pa ty
My baby, you gone
My baby, you gone
 
Baby danca pa ty jam broke
Plag e hapun sikur u kon'
The way you dance hala 'n men' e kom
The way you dance hala 'n men' e kom
Tani malli djeg si vullkan
E tani malli djeg si vullkan
The way you dance hala 'n men' e kom
The way you dance hala 'n men' e kom
E di ama
A e din sa keq m' ke lon'
Po kujt me ja thon'
Që kjo zemër qan
E di ama
A e din sa keq m' ke lon'
Po kujt me ja thon' (O bo-bon)
Që kjo zemër qan
 
(Ty) Pa ty, pa ty
Krejt shpirti m' u ka thy, pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
Un' sonte s'po muj, pa ty, pa ty
My baby, you gone
My baby, you gone
 
I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
Ohh, ohh, ohh
I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
Ohh, ohh, ohh
 
Fala (Mhh)
Krejt t' i fala (Mhh)
Dashni nuk ka ma
Per ty o fjala
Pishmon s'u bona
I dhash të tona
Edhe ni dance ani ama
Edhe ni dance ani ama
Tash vetëm jam ën dhomë
Më mungon e qaj me lot'
Ky shtrat akull i ftoht'
Ky shtrat akull i ftoht'
Tash vetëm jam ën dhom'
Pi cigarën dhez me lot'
Nuk e du mo kët' bot'
Nuk e du mo kët' bot'
 
Pa ty, pa ty
Krejt shpirti m' u ka thy, pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Pa ty, pa ty
Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
Un' sonte s'po muj, pa ty, pa ty
My baby, you gone
My baby, you gone
 
Dzięki!
Udostępniono przez Papi MarcoPapi Marco dnia pon., 19/07/2021 - 16:16
Ostatnio edytowano przez FaryFary dnia pt., 22/10/2021 - 20:17

 

Tłumaczenia piosenki „Pa ty (Remix)”
Moje komentarze
Read about music throughout history