Advertisements

Please translate Sa gabime

  • Artysta: 2ton
  • Z udziałem: Donjeta Morina
  • Piosenka: Sa gabime
  • Prośba o: albański → włoski
  • Tłumaczenia: niemiecki
albański

Sa gabime

Donjeta:
Ti me tjetren une me tjetrin mo sjena bashk
per ty e kom lon anash dhe veten menoju tash
Sa gabime gabime i bone po kurr nuk t’lash
sa shum fjale kisha dasht me ti thon qe kurr sti thash

2ton:
qysh je kon dikur me mu
A je njejt edhe me tjetrin a je a je a je
A je qajo qe i thot fjalet te njejta sikur mu ati a je a je a je
Me ty u msova per ty ndryshova
une edhe ti te ardhmen e planifikova
E rand o kjo tem kur dashni nuk kem
Mi than shum sene qe sduhet po sun te harrova
sikur ti skom me dasht skom me dasht un
Tu menu met harru po te du ma shum
Nese shihem e nuk folum mos u pafshem
Sun i kontrolloj kto njendja

Donjeta:
Ti me tjetren une me tjetrin mo sjena bashk
per ty e kom lon anash dhe veten menoju tash
Sa gabime gabime i bone po kurr nuk t’lash
sa shum fjale kisha dasht me ti thon qe kurr sti thash

2ton:
Hala kom inati hala kom inati
Pse nuk po te harroj cka mke bo ti
Hala nuk tkom pa e hala sum ke pa ti
Shum u dashtem sa po kqyre ti fatin
Tkom pas pik dobt hala tkom edhe sot
Me dhem ma shum se ty nese un te kisha pa me lot
U bo ni koh e gat qe nuk tkom pa deri sot
Her du met pa her nuk du met pa
keshtu zemra pom thot
sikur ti skom me dasht skom me dasht un
Tu menu met harru po te du ma shum
Nese shihem e nuk folum mos u pafshem
Sun i kontrolloj kto njendja

Donjeta:
sikur ti skom me dasht skom me dasht un
Tu menu met harru po te du ma shum
Nese shihem e nuk folum mos u pafshem
Sun po i kontrolloj kto njendja

Ti me tjetren une me tjetrin mo sjena bashk
per ty e kom lon anash dhe veten menoju tash
Sa gabime gabime i bone po kurr nuk t’lash
sa shum fjale kisha dasht me ti thon qe kurr sti thash

2ton&Donjeta:
Ti me tjetren une me tjetrin mo sjena bashk
per ty e kom lon anash dhe veten menoju tash
Sa gabime gabime i bone po kurr nuk t’lash
sa shum fjale kisha dasht me ti thon qe kurr sti thash

Więcej tłumaczeń piosenki „Sa gabime”
Moje komentarze