Nora Istrefi - Vetëm mua

Albanês

Vetëm mua

Tre dite ne muaj une jam e lirë
nje ore e dua te jem me ty
nente jane minutat qe grindemi ooouu
pese here me thua se sa me do
dy fjale e puthje ne qdo sekond
shtate jane lutjet qe te mos shkoj hoooooj
 
Refren:
Zemer ti pse nuk me thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem mua.(x2)
 
Adicionado por Convidado em Sexta-feira, 01/01/2010 - 00:00
Última edição feita por CherryCrush em Sábado, 22/07/2017 - 17:48
Obrigado!

 

Nora Istrefi: Maiores 3
Comentários