Notis Sfakianakis - De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι) ( Tradução para Albanês)

Tradução para Albanês

Nuk kam nevoje per ty

Versões: #1#2
Fiksova figuren tende dhe ika perseri,
me kujtimin tend u enda neper rrugica,
u mora ere flokeve te zeza kacurrela dhe
e lashe dhimbjen te me torturonte mua.
 
Nuk kam nevoje per ty, nuk kam…
dua te kaloj i vetem neper semafore
Nuk kam nevoje per ty dhe s’dua t’ja di
se ne cilen rrugice drita e mengjesit do te me gjeje mua.
 
Tani po flas per ty e ti je shume larg
doja te te prekja ty dhe nje here te vetme
nese do te kthehesha te te shihja ty perseri
te degjoja dhe njehere zerin tend te kendonte per mua…
 
Adicionado por Translator44 em Sábado, 17/03/2012 - 02:04
Grego

De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι)

Comentários