It Will Rain ( Tradução para Albanês)

Advertisements
Inglês

It Will Rain

Letra removida por pedido dos mantenedores de direito autoral.
 
Última edição feita por Miley_Lovato em Quinta-feira, 23/11/2017 - 22:17
Alinhar parágrafos
Tradução para Albanês

do te bjere shi

po te me lesh do njer i dashur
me mir lere morfine ne derren time
sepse do me marr shum koh
per te realizuar ate qe kishim,
dhe pse nuk e kemi me,
 
Nuk ka fe që mund të më shpëtojë
Pa marrë parasysh se sa kohë gjunjët e mi janë në dysheme,
mbaj ne mendje te gjitha sakrificat qe kam ber per ty
qe te te mbaj pran meje
qe te te mbaj pa dal nga dera
 
Nuk do te ket me driten e djellit
po te humba ty,baby
nuk do te ket me qell te paster
po te humba ty,baby
ashtu si rete
Sytë e mi do të bëjë të njëjtën gjë,po te ikesh larg meje
cdo dit to bjer shi,shi,shi
 
nuk do jem asnjer i preferuari i mamit tende
babi jot nuk me shikon dot as ne sy
Ooh,po te isha ne vendin e tyre,do beja te njejten gje
do thosha'vajza time e vogel
esht me ate djalin e mundimshem'
 
por kan vetem frik nga dicka qe nuk kuptojn
Ooh,zemra ime,shikom duke ju ndryshuar mendjen
Po per ty do mundohem,do mundohem,do mundohem
do mbleth copat e thyera deri sa te gjakosem
ne qoft se kjo do te bej timen
 
Nuk do te ket me driten e djellit
po te humba ty,baby
nuk do te ket me qell te paster
po te humba ty,baby
ashtu si rete
Sytë e mi do të bëjë të njëjtën gjë,po te ikesh larg meje
cdo dit to bjer shi,shi,shi...
 
vetem mos me thuaj,
lamtumir,vetem mos me thuaj,lamtumir
do mbleth copat e thyera deri sa te gjakosem
ne qoft se kjo do te bej timen
 
Nuk do te ket me driten e djellit
po te humba ty,baby
nuk do te ket me qell te paster
po te humba ty,baby
ashtu si rete
Sytë e mi do të bëjë të njëjtën gjë,po te ikesh larg meje
cdo dit to bjer shi,shi,shi...
 
Adicionado por venoo em Sábado, 17/12/2011 - 14:00
Comentários