Notis Sfakianakis - De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι) (traducere în Albaneză)

traducere în Albaneză

Nuk kam nevoje per ty

Versiuni: #1#2
Fiksova figuren tende dhe ika perseri,
me kujtimin tend u enda neper rrugica,
u mora ere flokeve te zeza kacurrela dhe
e lashe dhimbjen te me torturonte mua.
 
Nuk kam nevoje per ty, nuk kam…
dua te kaloj i vetem neper semafore
Nuk kam nevoje per ty dhe s’dua t’ja di
se ne cilen rrugice drita e mengjesit do te me gjeje mua.
 
Tani po flas per ty e ti je shume larg
doja te te prekja ty dhe nje here te vetme
nese do te kthehesha te te shihja ty perseri
te degjoja dhe njehere zerin tend te kendonte per mua…
 
Postat de Translator44 la Sâmbătă, 17/03/2012 - 02:04
Greacă

De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι)

Mai multe traduceri ale cântecului „De Se Hreiazomai (Δε...”
Albaneză Guest
AlbanezăTranslator44
See also
Comentarii