Glykeria - Kane kati (traducere în Albaneză)

Greacă

Kane kati

 
Η μοναξιά μου είναι φωτιά που καίει
και η καρδιά μου τώρα για σένα κλαίει.
Λείπεις απόψε κι η ζωή μου είναι άδεια
και δεν αντέχω άλλο τα θλιμμένα βράδια.
 
Κάνε κάτι, χάνω τον κόσμο, χάνω,
κάνε κάτι, τώρα στην τρέλα φτάνω,
κάνε κάτι, κι ό,τι μου πεις θα κάνω
κι ας πεθάνω.
 
Κι απόψε δρόμους ψάχνω για ν' αποδράσω,
να βρω πού είσαι θέλω και να σε φτάσω.
Τα όνειρά μου όλα σβήνουν ένα-ένα,
μόνη να ζήσω δεν μπορώ χωρίς εσένα.
 
Κάνε κάτι, χάνω τον κόσμο, χάνω,
κάνε κάτι, τώρα στην τρέλα φτάνω,
κάνε κάτι, κι ό,τι μου πεις θα κάνω
κι ας πεθάνω
 
Ultima oară editat de Miley_Lovato în data Vineri, 15/04/2016 - 20:20
Aliniază paragrafe
traducere în Albaneză

Bej dicka

Versiuni: #1#2
Vetmia ime eshte zjarr qe djeg(flake qe pervelon)
dhe zemra ime per ty vajton
mungon sot dhe jeta ime eshte bosh
dhe s'i duroj dot mbremjet e trishtuara
 
Bej dicka,
po humbas boten perreth
bej dicka
tani ne cmenduri po arrij
bej dicka dhe cfare te me thuash do bej
dhe le te vdes
 
Sot rruge kerkoj
qe te arratisem
te gjej ku je dua e te t'arrij
endrrat e mia te gjitha nje nga nje
vetem te jetoj s'mundem pa ty
 
Postat de Translator44 la Sâmbătă, 17/03/2012 - 02:11
Mai multe traduceri ale cântecului „Kane kati”
Albaneză Guest
5
AlbanezăTranslator44
See also
Comentarii