Peggy Zina - Logia (Λόγια) (traducere în Albaneză)

Greacă

Logia (Λόγια)

Είναι στιγμές που με πληγώνεις
κι όσο κι αν το μετανιώνεις
λέω μέχρι εδώ ήταν και τέλειωσε
Είναι στιγμές που σου φωνάζω
πως και να φύγεις δεν τρομάζω
κι ότι ήταν η καρδιά να δώσει έδωσε
 
Λόγια μόνο λόγια που για μια στιγμή κρατάνε
λόγια μόνο λόγια και θυμός που μου περνά
Λόγια μόνο λόγια που μετά δεν τα θυμάμαι
λίγο ζούμε χώρια κι είμαι πλάι σου ξανά
 
Είναι στιγμές που λέω φτάνει
μ΄έχεις πληγώσει και δεν κάνει
γι΄αυτό κι αν θα σε χάσω
πια δεν νοιάζομαι
Βλέπω πως γίνομαι θυσία
και συ δεν δίνεις σημασία
αυτή τη σχέση πια δεν τη χρειάζομαι
 
Λόγια μόνο λόγια που για μια στιγμή κρατάνε
λόγια μόνο λόγια και θυμός που μου περνά
Λόγια μόνο λόγια που μετά δεν τα θυμάμαι
λίγο ζούμε χώρια κι είμαι πλάι σου ξανά
 
Postat de algebra la Duminică, 31/10/2010 - 19:41
Aliniază paragrafe
traducere în Albaneză

Fjale

Ka momente qe ti me lendon
momente per te cilat mund te ndjesh keqardhje
Une them se kaq ishte dhe se cdo gje mori fund
ka momente kur une te bertas
qe edhe nese iken nuk ndjehem e frikesuar
dhe se zemra ka dhene cdo gje qe kish per te dhene.
 
Fjale vetem fjale... qe zgjasin vec nje cast
fjale vetem fjale dhe zemerim qe kalon
fjale vetem fjale qe une s'i kujtoj dot me vone
ne jetojme te vecuar per pak...e me pas jam perseri ne krahun tend.
 
Ka momente kur une them: Mjaft!
me ke lenduar dhe kjo s'eshte e drejte
ndaj dhe nese te humbas
nuk me behet me vone.
E shoh se jam duke u sakrifikuar per ty
por ti s'e ve re kete gje
nuk kam me nevoje per kete marredhenie.
 
Fjale vetem fjale... qe zgjasin vec nje cast
fjale vetem fjale dhe zemerim qe kalon
fjale vetem fjale qe une s'i kujtoj dot me vone
ne jetojme te vecuar per pak...e me pas jam perseri ne krahun tend.
 
Postat de Translator44 la Sâmbătă, 17/03/2012 - 02:23
Mai multe traduceri ale cântecului „Logia (Λόγια)”
AlbanezăTranslator44
Idioms from "Logia (Λόγια)"
See also
Comentarii