Sabina Dana - E kam pas

Publicitate
Albaneză
A A

E kam pas

(Dafi)
Pse Zemer Me Ke Lon
Ca Pata Ti Kam Dhon
Shum Keq Se Pa Ty Jam
Qe aj Aj Aj
A Po T*mungojn Prekjet Puthjet Sot
Pse Ti Hodha
Preteksin Ti Kurr Sma Ke Thon
 
(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri
 
(Dafi)
Hey Baby Girl see my name
ndoshta nuk gjen cka T*pelqen
po ta them esht problem
pse te verteten po e fsheh sy me sy
po genjen
e di qe ndjen dhe pse se shpren
elektroni bang ap ngrej
shof ca tgjej jam ok
baby fly every day
tplotsoj me shum se nje deshir
baby ti je shum e mir
Lart Te Ngrej up in the sky
 
(Sabina)
 
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
 
(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dash
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri
ajo iku mla ne vetmi
a i thojn ksaj dashuri
 
(Dafi)
Pse Zemer Me Ke Lon
Ca Pata Ti Kam Dhon
Shum Keq Se Pa Ty Jam
Qe aj Aj Aj
A Po T*mungojn Prekjet Puthjet Sot
Pse Ti Hodha
Preteksin Ti Kurr Sma Ke Thon
(Sabina)
 
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
Dua tjem me ty
por smund te rrim te dy
do mbetesh lot ne sy
dhe gjithmon do te mbetesh aty
 
(MANDI)
Nje VAjz tbukur e kam pas .....
 
Postat de kamelia_mkamelia_m la Vineri, 23/11/2012 - 19:12
Ultima oară editat de CherryCrushCherryCrush în data Luni, 28/09/2015 - 00:22
Mulțumesc!3 (de) mulțumiri

 

Publicitate
Videoclip
Te rugăm să ajuți la traducerea cântecului „E kam pas”
Comentarii
rebekah.naomi@hotmail.comrebekah.naomi@hotmail.com    Joi, 21/03/2013 - 21:21

Please someone translate I tried to translate via google but there are so many things that were lost in translation