Avril Lavigne - When you are gone (traducere în Albaneză)

traducere în Albaneză

Kur ti je larg

Une gjithmone kam patur nevoje per veten time
Nuk ma merrte mendja kurre qe do te me nevojiteje ketu prane kur une qaj
Dhe kur jam vetem ditet duken si vite
Dhe shtrati ku ti shtriheshe eshte ne anen tende
 
Kur ti largohesh une numeroj hapat qe ti ben
A e shikon sa shume kam nevoje per ty tani
 
[Kori]
Kur ti je larg
Pjeset e zemres time te mungojne
Kur ti je larg
Fytyra qe fillova te njoh po humbet gjithashtu
Kur ti je larg
Fjalet qe gjithmone kam nevoje te degjoj qe ta bejne me te bukur diten time
Me ka marre malli per ty
 
Nuk jam ndier kurre me perpara si tani
Gjithqka qe une bej me kujton ty
Dhe rrobat qe ti le, jane te shtrira ne dysheme
Dhe ato mbajne ere krejt si ti, vdes per gjerat qe ti ben
 
Kur ti largohesh une numeroj hapat qe ti ben
A e shikon sa shume kam nevoje per ty tani
 
[Kori]
 
Ne ishim bere per njeri tjetrin
Nga ketu, pergjithmone
E di qe ne ishim..Po
Gjithqka qe une doja ishte qe ti ta dije
Gjithqka qe une do te bej, do te jap zemren dhe shpirtin tim
Marr fryme me veshtiresi, kam nevoje te te ndjej ketu prane meje,,,,po
 
Postat de Klotilda la Duminică, 01/08/2010 - 12:29
Engleză

When you are gone

Comentarii