Seka Aleksić - Soba 22 (перевод на Албанский)

перевод на Албанский

Dhoma 22

Dorezoju tek un deri ne mengjes
shfrytezom,puthme kudo
ne dhomen 22,aty te pres
 
Perqafom,gjenjej per emrin tend
pa intimitet,ky eshte plani yne per sonte
asgje personale,te dy e duam te njejten gje
vetmohues,tregomi talentet e tua
 
Ndjeji buzet e mia te nxehta
gjoksi im i nxeht don qe te te kujtoj sonte
Ndizem,dhe lerme te digjem e tera
qe te lujftoj me veten time deri ne fund
 
Ref. 2X
Tonelata alkohol,pak hormona
kjo dhome eshte ideale
jam e ytja,jam e ytja
ti e din!kete duhet ta dish.
 
Добавлено dj_arber в чт, 17/11/2011 - 20:20
Сербский

Soba 22

Seka Aleksić: Топ 3
Смотрите также
Комментарии