Реклама

Soldi (перевод на Албанский)

перевод на АлбанскийАлбанский
A A

Para

Ne periferi ben shume ftohte
Mami qetesohu po vij
U genjeva nga nje genjeshtar
Tu duk dashuri po ishte dicka tjeter
 
Pin shampanje gjate Ramadan
Ne televizor japin Jackie Chan
Pin shisha dhe me pyet si jam
 
Me pyet si jam si jam si jam
Ti e di tashme si po shkojne gjerat si po shkojne po shkojne
Mendoj me shepejte nese ti te nesermen me mashtron
Nuk kam kohe te sqarohem sepse vetem tani e di cfare je
Eshte e veshtire te jesh ne bote kur humb krenarine
Le shtepine nje dite
 
Me thuaj nese
Mendon vetem per para para
Si te kishe para para
Me thuaj nese te mungoj apo s te intereson fare
 
Me pyet si jam si jam si jam
Tashme si jam si jam si jam
Ate qe duhet te thoshe nuk e ke thene
Tradhtia eshte nje plumb ne kraharorin tend
 
Merre te tere bamirësine tende
Genjen ne shtepi dhe ti e di qe ajo e din
Ne nje karrige ajo me pyet
 
Me pyet si jam si jam si jam
Ti e di tashme si po shkojne gjerat si po shkojne po shkojne
Mendoj me shepejte nese ti te nesermen me mashtron
Nuk kam kohe te sqarohem sepse vetem tani e di cfare je
Eshte e veshtire te jesh ne bote kur humb krenarine
Le shtepine nje dite
 
Doje vetem para para
Si te kishe para para
Me perpara me flijse deri vone
 
Me pyet si jam si jam si jam
Tashme si jam si jam si jam
Djali im i dashur ,hajde ketu(arabisht)
Me thoje luaj luaj me nje ajer plot krenari
Djali im i dashur dukej kaq e vertet
Deshira deshira te ktheheshim si me pare
 
Une nga ty nuk kam dashur para , eshte e veshtur te jesh ne bote kur humb krenarine le shtepine nje dite
 
Me thuaj nese doje vetem para para para
Sikur te kishe patur para para
 
Le qytetin , asnje se di
Dje ishe ktu tani ku je baba
Me pyet si je si je si je
Dhe e di tashme si shkojne gjerat si shkojne si shkojne
 
Добавлено denidadenida в пн, 22/04/2019 - 17:11
Арабский, ИтальянскийАрабский, Итальянский

Soldi

Mahmood: Топ 3
Комментарии