Реклама

Sweet but Psycho (перевод на Албанский)

перевод на АлбанскийАлбанский
A A

E embel por e cmendur

Версии: #1#2
Refrain:
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
''Jam jashte vete''
Oh eshte e nxehte, por e cmendur
Kaq djathte por e majte/korekt
ne nate bertet
''Jam jashte vete''
 
Verse 1:
Do te japi nje mallkim por eshte nje bekim
Do te shqyej bluzen ne nje sekond
Do kthehesh ne sekonda
Me pjaten tende ,nuk mund ta ndihmosh
 
Pre Chorus:
Jo jo
Do vazhdosh lojen, lejoje te drejtoj
Do jesh duke then jo jo
Dhe pastaj do thuash po po po sepse ajo po loz me mendjen tende
 
Refrain:
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
Oh eshte e nxehte, por e cmendur
Kaq e djathte por e majte/korekt
ne nate bertet
Jam jashte vete
Kap nje pistolet polici pak e cmendur
Ajo eshte helm, por e shijshme
Po, njerezit thon 'Vrapo, mos hec larg'
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
 
Verse 2:
Shikon,dikush tha,mos po helmet e saja
Do te puthi qafen tende pa emocione
Eshte e keqe dhe e di qe te pelqen ajo
Sepse eshte kaq e embel ,mos e embelso(me genjeshtra)
 
Pre Chorus:
Jo jo
Do vazhdosh lojen, lejoje te drejtoj
Do jesh duke then jo jo
Dhe pastaj do thuash po po po sepse ajo po loz me mendjen tende
 
Refrain:
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
Oh eshte e nxehte, por e cmendur
Kaq e djathte por e majte/korekt
ne nate bertet
Jam jashte vete
Kap nje pistolet polici pak e cmendur
Ajo eshte helm, por e shijshme
Po, njerezit thon 'Vrapo, mos hec larg'
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
 
Bridge:
Ti je si une ,je jashte vetes
E di qe eshte e cudicme ,jemi te dy te cmendur
Thua qe jam e cmendur
O cun ,mos pretendo qe se do dhimbjen
 
Refrain:
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
Oh eshte e nxehte, por e cmendur
Kaq e djathte por e majte/korekt
ne nate bertet
Jam jashte vete
Kap nje pistolet polici pak e cmendur
Ajo eshte helm, por e shijshme
Po, njerezit thon 'Vrapo, mos hec larg'
Oh eshte e embel por e cmendur
Pak e cmendur
Ne nate bertet
Jam jashte vete
 
Спасибо!
Добавлено evita priftievita prifti в вт, 28/05/2019 - 10:12
Добавлено в ответ на запрос quibeckquibeck
В последний раз исправлено evita priftievita prifti в чт, 15/10/2020 - 17:49
АнглийскийАнглийский

Sweet but Psycho

Реклама
Ava Max: Топ 3
Комментарии
Read about music throughout history