Soni Malaj - Ndarja

Реклама
албански
A A

Ndarja

Shpirti me thyhet kur shoh ate shikim
syte flasin vete per ndjenjen qe ke ne shpirt
lotet ne sy s'te jane thare
i fsheh per te mos i pare
erdhi koha per tu ndare
per tu ndare...
per tu ndare...
 
Duro zemer ti mos qaj
me jep force qe lotet dot ti mbaj
me puth me flit ngadale
sic di zemer vetem ti
ndarja eshte shume e rende
vret zemren dhe ha ndonje shpirt
me puth me flit ngadale
sic di zemer vetem ti
 
Поставио/ла: BalkaneuroBalkaneuro У: Уторак, 02/12/2008 - 15:23
Last edited by CherryCrushCherryCrush on Понедељак, 07/09/2015 - 11:34
Хвала!

 

Реклама
Видео снимак
Коментари