One Direction - Act My Age (превод на албански)

превод на албански

Veproj si ne moshen qe jam.

Nje, dy, tre, kater.
 
Kur te jem I shendoshe dhe I vjeterdhe femijet e mi do mendojne se jam nje shaka
sepse leviz pak ngadale kur kercej.
Mund te mbeshtetem tek ti pas gjithe asaj qe kemi kaluar
sepse e di qe ti gjithmone do te kuptosh.
 
Nuk do te veproj si ne moshen qe jam, jo nuk do te veproj si ne moshen qe jam
Jo, do te ndihem njesoj prane teje.
Hej!
 
Kur te jem I shendoshe dhe I varferdhe femijet e mi do mendojne se jam nje shaka
sepse tregimet qe thoja I them serish e serish.
Mund te mbeshtetem tek ty pas gjithe atyre qe u bem balle
sepse e di qe ti vertet me kupton.
 
Nuk do te veproj si ne moshen qe jam, jo nuk do te veproj si ne moshen qe jam
Jo, do te ndihem njesoj prane teje
Nuk do te veproj si ne moshen qe jam, jo nuk do te veproj si ne moshen qe jam
Jo, prape do te ndihem njesoj dhe ti gjithashtu.
Hej!
 
Kur mezi do te eci dhe floket e mi do te jene duke rene
do te qendrojme zgjuar deri ne mengjes
Do te bejme nje pas~feste, oh po
 
Nuk do te veproj si ne moshen qe jam, jo nuk do te veproj si ne moshen qe jam
jo, prape do te ndihem I njejti prane teje
Nuk do te veproj si ne moshen time, jo nuk do te veproj si ne moshen time
Jo serish do te ndihem njesoj dhe ti gjithashtu.
 
worldwide
Поставио/ла: worldwide У: Уторак, 14/11/2017 - 20:31
енглески

Act My Age

Коментари