Years & Years - Desire (превод на албански)

превод на албански

deshirim

une duhet te jem i fort
une duhet te sillem mire,duhet te vazhdoj te luftoj
mos u dorezo
dua te vazhdojme te biem dakort
 
hapi krahet dhe lutju
te vertetes qe po mohon
behu pjese e lojes
se ndjenjes qe i je fshehur
 
ku po me con ?
nuk mund te me hidhet mua faji
dua te me duash serish
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua (te jete) deshirim
se dashuria jote thjesht abuzon me mua
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua deshirim
dua te shikoj cfare je gati te humbesh
 
me fal ate goditje (dashurie)
dua te te tregoj cfare po humbet
une jam mjaftueshem
per te fshehur te dashurit e tjere te tu
 
ku po me con ?
nuk mund te me hidhet mua faji
dua te me duash serish
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua (te jete) deshirim
se dashuria jote thjesht abuzon me mua
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua deshirim
dua te shikoj cfare je gati te humbesh
 
ti e di qe me ke ne dore
me ke burgosur
me thua qe me do
ke nevoj per te tani
ti e di qe me ke ne dore
me ke burgosur
me thua qe me do tani
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua (te jete) deshirim
se dashuria jote thjesht abuzon me mua
 
a eshte deshirim
apo dashuri kjo qe po ndjej per ty
dua deshirim
dua te shikoj cfare je gati te humbesh
 
Поставио/ла: ceta У: Среда, 07/12/2016 - 19:34
Added in reply to request by CherryCrush
Коментари аутора:

shpresoj t'iu pelqej :)!

енглески

Desire

Коментари