Sam Smith - How will I know (превод на албански)

превод на албански

Si do ta di?

Oh je ti ai qe di, ai per te cilin enderroj
shikome ne sy, me con tek rete lart
oh e humb kontrrollin, s`mund te kem mjaftueshem
kur zgjihem nga nje enderr, me thyuaj a eshte vertet dashuri?
 
Si do ta di nese me do vertet
them nje lutje me cdo rrahje zemre
bie ne dashuri kudo qe takohemi
po te pyes cfare di per keto gjera?
 
Si do ta di nese po mendon per mua
perpiqem te telefonoj por jam shume I turpshem(s`mund te flas)
te biesh ne dashuri eshte kaq e embel dhe e hidhur
kjo dashuri eshte e fort pse ndihem I dobet?
 
Oh me zgjo, po drishem, sikur te kisha prane tani
thash nuk ka asnje gabim, cfare ndiej eshte dashuri
 
Si do ta di
Si do ta di
Si do ta di
Si do ta di
 
Si do ta di nese me do vertet
them nje lutje me cdo rrahje zemre
bie ne dashuri kudo qe takohemi
po te pyes cfare di per keto gjera?
 
Si do ta di nese po mendon per mua
perpiqem te telefonoj por jam shume I turpshem(s`mund te flas)
te biesh ne dashuri eshte kaq e embel dhe e hidhur
kjo dashuri eshte e fort pse ndihem I dobet?
 
worldwide
Поставио/ла: worldwide У: Субота, 11/11/2017 - 19:47
енглески

How will I know

See also
Коментари