Natalijaa17

Natalijaa17's picture
Датум придружења
19.04.2016
Улога
Super Member
Бодови
2499
Contribution
248 превода, захваљено 22 пута, решио/ла 2 захтева, помозио/ла 2 корисницима
Језици
Контактирај ме

248 превода је објавио/ла Natalijaa17ДетаљиСви преводи

ИзвођачПреводЈезициКоментариInfoInfo
Lana Del ReyНадежта е опасна работа за жена како мене да ја имам - но ја имам енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyMariners Apartment Complex енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЛолита енглески → македонскиенглески → македонски
MadonnaТи мораш да ме сакаш енглески → македонскиенглески → македонски
Emile HaynieЧекам за живот енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyОслободи се енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyПромена енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del ReyХероин енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyУтре никогаш не дојде енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyУбави луѓе, убави проблеми енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКога светот беше во војна, ние продолживме да танцуваме енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБог ја благослови Америка - И сите преубави жени во неа енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКоачела - Вудсток во мојата глава енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВо моите чувства енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyГрупна љубов енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТипично Лето енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБел Мустанг енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЦреша енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del Rey13 Плажи енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЉубов енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЛебедова песна енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del Rey24 енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyBurnt Norton (Interlude) енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyОбратна страна енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyДали ова е среќа енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyДругата жена енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВози енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyОгнена желба енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБел Ер енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБогови и чудовишта енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЕлектрично тело енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКола енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del ReyТоа е она што не прави девојки енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyРози енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТвоја девојка енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВашиот бенд е во бес енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТи, господине енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del ReyДа за рајот енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del ReyWayamaya енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВистинска љубов на страната енглески → македонски
захваљено 1 пут
енглески → македонски
захваљено 1 пут
Lana Del ReyНема за што да се извинуваш енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТинејџерска пустелија енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСупер филм енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЧудна љубов енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyНекои работи остануваат долго време енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyОтпорност енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСтави ги усните заедно енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyИгралиште енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЕднаш во сонот енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyПовеќе планини енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЖивотот е убав енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyПушти ја мојата коса надолу енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyНекако без среќа енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЏими Гнеко енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВо Венди енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyВо сонцето енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБев на лош пат енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСакам Се енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyИзлегување енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСеуште го сакам енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyМожам да летам енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЖешко, жешко, жешко енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyХавајски Тропик енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyМрачен Рај енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyИзлегување наоколу енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyGreenwich енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyДевојката што си замина енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyНапиј се енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКинески порцелан енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКриминалците го водат светот енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЦрешови цветови енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТе фатив, дечко енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyC U L8R Alligator енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyBollywood Hawaii енглески → македонски1енглески → македонски
Lana Del ReyВиулици енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyГолеми Очи енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyНајдобар американски рекорд енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyBentley енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЗад затворени врати енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБиди мој татичко енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyББМ Душо енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСлатка љубов енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЦела насмеана енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyПаметњакович енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСтави ме во филм енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСјајни светла енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБлагајнички блузој енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyПодигни ме енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyМотел на сирените енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyСкок енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЗа К втор дел енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyБаба енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyОх, кажи дали гледаш енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyКралица на бензиската станица енглески → македонски1енглески → македонски
Lana Del ReyУморена од пеење блузој (тажни песни) енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyТелевизиско небо енглески → македонски1енглески → македонски
Lana Del ReyОх, душо енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyЦрно-бел телевизор енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyДали е погрешно енглески → македонскиенглески → македонски
Lana Del ReyУбав играч енглески → македонскиенглески → македонски

Pages