Adele - When We Were Young (превод на албански)

превод на албански

Kur ishim te rinj

Верзије: #1#2
Te gjithe duan gjerat qe ti ben
nga menyra se si flet
ne menyren se si leviz
Cdokush ketu po te sheh ty
sepse ti ndihesh si shtepi
ti je si nje enderr e bere realitet
Por nese rastesisht je ketu vetem
mund te kem nje moment
para se te shkoj?
Sepse kam qen vetem gjate gjithe nates
duke shpresuar se ti je dikush qe njihja
 
Ti dukesh si nje fim
ti ngjan si nje kenge
OZot kjo me kujton
kur ishim te rinj
 
Me ler te te fotografoj ne kete drite
ne rast se kjo eshte hera e fundit
qe ne mund te jemi tamam sic ishim
para se te kuptonim
ishim te merzitur se po rriteshim
na bente te papushuar
ishte fiks si nje film
ishte fiks si nje kenge
 
Isha shume e frikesuar te perballoja frikat e mia
sepse askush nuk me tha se ti do te ishe ketu
dhe u betova se u shperngule pertej detit
kjo eshte ajo qe the, kur me le.
 
Akoma dukesh si nje film
akoma ngjan si nje kenge
O Zot, kjo me kujton
kur ishim te rinj
 
Me ler te te fotografoj ne kete drite
ne rast se kjo eshte hera e fundit
qe ne mund te jemi tamam sic ishim
para se te kuptonim
ishim te merzitur se po rriteshim
na bente te papushuar
ishte fiks si nje film
ishte fiks si nje kenge
 
kur ishim te rinj
kur ishim te rinj
kur ishim te rinj
 
Eshte e veshtire te me fitosh serish
cdo qe me con pas
ne Kohen kur ti ishe atje
ne Kohen kr ti ishe atje
dhe nje pjese e imja vazhdon te mbaje
ne rast se nuk ka ikur
Besoj se akoma me intereson
A te intereson akoma?
 
Ishte fiks si nje film
Ngjante fiks si nje kenge
O Zot kjo me kujton
kur ishim te rinj
 
kur ishim te rinj
kur ishim te rinj
kur ishim te rinj
 
Me ler te te fotografoj ne kete drite
ne rast se kjo eshte hera e fundit
qe ne mund te jemi tamam sic ishim
para se te kuptonim
ishim te merzitur se po rriteshim
na bente te papushuar
Jam kaq e nevrikosur qe po vjetersohem
me ben te cmendur
ishte fiks si nje film
ngjante fiks si nje kenge
kur ishim te rinj
 
worldwide
Поставио/ла: worldwide У: Субота, 11/11/2017 - 19:35
енглески

When We Were Young

Коментари