Zaimina Vasjari - nje me pak e nje me shume

албански

nje me pak e nje me shume

I maskuar je gjithmon
e verteta te mundon
nuk pendohesh por e ndjen
me ke humbur dhe nuk me gjen
te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj
 
REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shume
do te gjej nje dashuri sje vetem ti sje vetem ti
 
Поставио/ла: _SaRa_ У: Петак, 01/01/2010 - 00:00
Last edited by phantasmagoria on Субота, 25/02/2017 - 18:09
Хвала!
Преводи за "nje me pak e nje me ..."
Zaimina Vasjari: Top 3
Коментари