The Promise ( översättning till albanska)

Reklam
översättning till albanskaalbanska
A A

PREMTIMI

Nese me pret ateher une do te kthehem per ty
Edhepse tash une jam shume larg
Ne zemren time ruaj gjithmon nje vend per ty
Nese ndonjeher te bie ndermend dhe te mungoj
Ateher une do te kthehem tek ty
Do te kthehem dhe do te mbush ate zbraztire ne zemren tende
 
Kujtoj
Prekjen tende
Puthjen tende
Perqafimin tend te ngrohte
Do ta gjej rrugen time per tek ty
Nese ty do te jesh duke pritur
 
Nese ti me enderron sic te enderroj une
Ne nje vend te erret dhe te ngrohte
Ne nje vend ku mund te ndegjoj rahjen e zemres tende
 
Kujtoj
Prekjen tende
Puthjen tende
Perqafimin tend te ngrohte
Do ta gjej rrugen time per tek ty
Nese ty do te jesh duke pritur
Kam pritur dhe kam deshiruar
Te shoh fytyren dhe buzeqeshjen tende
Te jem kudo qe ty je
 
Kujtoj
Prekjen tende
Puthjen tende
Perqafimin tend te ngrohte
Do ta gjej rrugen time per tek ty
Nese ty do te jesh duke pritur
Kam pritur dhe kam deshiruar
Te shoh fytyren dhe buzeqeshjen tende
Te jem kudo qe ty je
 
Kujtoj
Prekjen tende
Puthjen tende
Perqafimin tend te ngrohte
Do ta gjej rrugen time per tek ty
Te lutem me thuaj se ty do me presesh
 
Se bashku perseri
Do te ishte shume mire te jem
Ne krahet e tua
Ku mbarojn te gjitha udhetimet e mia
Nese mund te bejsh nje pretim dhe ta mbash ate, une betohem te kthehem per ty
Nese ti me pret dhe thua se do te rruajsh
Nje vend per mua ne zemren tende
 
Inskickad av Infinity_disasterInfinity_disaster Fre, 01/06/2012 - 16:38
Added in reply to request by malikfionamalikfiona
engelskaengelska

The Promise

Kommentarer