Amar pelos Dois (Arnavutça translation)

Advertisements
Arnavutça translation

Te dashurosh per dy

Nese nje dite dikush, do te pyese per mua
Thuaji se jetova per te te dashuruar
Para se te vije ti, vetem ekzistoja
I lodhur dhe pa asgje per te dhene
 
E shtrenjta ime, degjoji lutjet e mia
Te kerkoj te kthehesh, te me duash perseri
Une e di se dikush nuk mund te doje i vetem
Mbase dhe ti ngadale, do e mesosh kete.
 
Nese zemra jote, ka deshire te mos dorezohet
Te mos ndjeje pasion, te mos vuaje
Te mos beje plane, per ate qe vjen me pas
Zemra ime mund te dashuroje per te dy ne.
 
Different kind of geek kullanıcısı tarafından Pzr, 24/06/2018 - 23:32 tarihinde eklendi
Added in reply to request by Zarina01
Portekizce

Amar pelos Dois

lütfen "Amar pelos Dois" çevirisine yardım edin
Salvador Sobral: Top 3
See also
Yorumlar