Xhensila Myrtezaj - Sekreti im

Advertisements
Arnavutça

Sekreti im

Ne hapsiren time me intime
Ku vec zotit s’hyn njeri
Rreze dielli je per mua vetem ti
 
Po mi ngroh te gjitha dhomat
Ne cdo cep te zemres sime
Ma tundove me 1001 mendime
 
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
 
Je sekreti im,
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
Sic ben cdo njeri
 
Ti je me e bukur
Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
me e bukur se genjeshtra e nje endrre
Ndaj nga dashuria jote
Te largohem sonte s’dua
Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
 
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si fluturat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
 
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
 
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
 
E para here ne jete
Ku shoh nje engjell vete
Ne 7miliard je mrekulli e 8
Me e bukur ti behesh
Kur per mua buzeqesh
Kur per mua buzeqesh
 
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
 
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri ii ii
 
OlcayOlcay tarafından Pzr, 03/03/2019 - 21:11 tarihinde eklendi
Teşekkürler!7 teşekkür aldı

 

Advertisements
Video
Xhensila Myrtezaj: Top 3
Yorumlar