Росія веде ганебну війну проти України.     Stand With Ukraine!

Romania in the Eurovision Song Contest 1996 (Selecția Națională 1996)

Створено 25 Чер 2022 користувачем Iulia Bac | Остання правка Iulia Bac, 04 Лип 2022

Date 8 March 1996
Location Palatul Copiilor
City Bucharest
Hosts Angela Similea
Gabriel Cotabita
Voting Regional juries

Romania was one of seven countries that failed to qualify for the Eurovision final from the pre-qualifying round, so they were not represented at Eurovision 1996 in Oslo.

Missing Song Lyrics:
Secunda - Crina Mardare (3rd) = https://lyricstranslate.com/en/crina-mardare-secunda-lyrics-request
Geanina Olaru - Spune-mi sa stau (4th) = https://lyricstranslate.com/en/geanina-olaru-spune-mi-sa-stau-lyrics-req...
Otilia Romea - "Din nou despre dragoste" (6th) = https://lyricstranslate.com/en/otilia-romea-din-nou-despre-dragoste-lyri...
Monica Anghel - "Să rămânem o viaţă împreună" (8th) = https://lyricstranslate.com/en/monica-anghel-s%C4%83-r%C4%83m%C3%A2nem-o...
Monica Anghel & Gabriel Cotabita - "În lipsa ta" (10th) = https://lyricstranslate.com/en/monica-anghel-%C3%AEn-lipsa-ta-lyrics-req...
Adrian Daminescu - "E numai un joc" (11th) = https://lyricstranslate.com/en/adrian-daminescu-e-numai-un-joc-lyrics-re...
Sfinx Experience - "Oameni fără chip" (12th) = https://lyricstranslate.com/en/sfinx-experience-oameni-f%C4%83r%C4%83-ch...
Loredana Groza & Directia V - "Visam America" (13th) = https://lyricstranslate.com/en/loredana-visam-america-lyrics-request
Elena Cârstea & Adrian Enache - "Doi prieteni buni" (14th) = https://lyricstranslate.com/en/elena-c%C3%A2rstea-doi-prieteni-buni-lyri...
Poesis - "Cerul cu mâna poţi să-l ajungi" (16th) = https://lyricstranslate.com/en/poesis-cerul-cu-m%C3%A2na-po%C5%A3i-s%C4%...
Daniela Gyorfi - "Mai stai lângă mine" (17th) = https://lyricstranslate.com/en/daniela-gyorfi-mai-stai-l%C3%A2ng%C4%83-m...
Daniel Robu - "Mai e timp" (18th) = https://lyricstranslate.com/en/daniel-robu-mai-e-timp-lyrics-request
Nicoleta Nicola - "Undeva departe esti tu" (19th) = https://lyricstranslate.com/en/nicola-undeva-departe-esti-tu-lyrics-request
Trio Galax - "Vino jar" (20th) = https://lyricstranslate.com/en/trio-galax-vino-jar-lyrics-request

Дивіться також: Selecția Națională - Romania

1st Place
230 Points

Мова пісні:  Румунська

Переклади:  Англійська

2nd Place
195 Points

Мова пісні:  Румунська

Переклади:  Англійська, Польська

5th Place
166 Points

Мова пісні:  Румунська

7th Place
156 Points

Мова пісні:  Румунська

9th

Мова пісні:  Румунська

Переклади:  Англійська

15th Place
66 Points

Мова пісні:  Румунська

Переклади:  Англійська

Коментарі